yandex

PestForm'da Öne Çıkanlar

Kolay Kullanım: PestForm, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar, form oluşturmak ve yönetmek için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymazlar.

Güçlü Özellikler

PestForm, kullanıcılara zengin bir özellik seti sunar. Kullanıcılar formlarına çeşitli özellikler ekleyebilirler, örneğin:

Form verilerini kaydetmek için çeşitli veri depolama seçenekleri
Form gönderen kullanıcıları takip etme
Formları özelleştirme

Tüm Özellikler

Analitik

Form gönderilerinizi takip etmek için özel bir analitik tablo sağlıyoruz. Gönderim tarihleri, spam filtreleri, zaman aralığı gibi gelişmiş filtreleme seçenekleriyle verilerinizi kolayca analiz edebilirsiniz.

Yapılandırma

Tüm ayarları kişisel tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Form endpoint'inizin adını, logonuzu, özel teşekkür sayfasını, dosya depolama seçeneklerini ve diğer tüm form özelleştirmelerini yapılandırabilirsiniz.

Dosyaları S3'e Yükleme

PestForm ile dosyalarınızı S3'e yükleyebilirsiniz. Form alanlarında "file" yüklemesi geliyor ise, PestForm dosyalarını S3'ye yükler. Dosya yüklemeleri için kullanmak istediğiniz programatik erişimli bir Amazon S3 hesabınızın olması gerekir.

Dosyaları Google Drive'e Yükle

PestForm ile dosyalarınızı Google Drive'a yükleyebilirsiniz. Form alanlarında "file" yüklemesi geliyor ise, PestForm dosyalarını Google Drive'a yükler. Dosya yüklemeleri için, bir Google Drive hesabınızın olması gerekir.

Webhook

Webhook'lar (veya HTTP geri aramaları), form gönderimi gerçekleştiğinde sistemlerinizi bilgilendirmek için kullanılabilir.

Otomatik Yanıtlayıcı

Form gönderilerinize özel bir otomatik yanıt e-postası gönderin. Otomatik yanıt özelliği, form gönderilerinize özelleştirilmiş otomatik yanıt e-postaları göndermenizi sağlar. Ön koşul: Otomatik yanıt e-postalarını göndermek üzere e-posta adresini alabilmek için formunuzun type="email" alanını içermesi gerekir.

CSV Dışa Aktarımı

Formunuzun anlık bir görüntüsünü almak için gönderi verilerinizi CSV formatında dışa aktarın. CSV Dışa Aktarma özelliği, form gönderimlerinizin CSV formatındaki en son koleksiyonunun anlık görüntüsünü almanızı sağlar.

Sınırsız Gönderi Depolama

PestForm, form gönderilerinizi her hangi bir süre sınırı olmadan saklar. Form gönderilerini dilediğiniz zaman silebilirsiniz.

Kolay Entegrasyon

PestForm ile form gönderimlerinizi toplamanız ve birçok yazılım aracı ve hizmetiyle entegre etmeniz çok kolay. PestForm ile daha fazla veri toplayın, Google Sheets, Slack, Mailchimp, Zapier ve diğer birçok yazılım aracı ve hizmetiyle entegre edin.

E-posta Bildirimi

Bir form gönderildiğinde e-posta bildirimleri alabilirsiniz. Bildirimleri almak için form yapılandırmasında, İletilecek Kişiler sekmesinden iletilecek e-posta adresini girebilirsiniz.

Tüm Front-End Framework'leri ile Kullanılabilir

PestForm, tüm front-end framework'leri ile kullanılabilen bir form endpoint'idir. PestForm'u React, Vue, Angular ve Svelte gibi framework'ler ile kullanabilirsiniz.

Google Sheets Entegrasyonu

Form gönderilerinizi Google Sheets'e gönderebilirsiniz. Form verilerinizi, Google E-Tablolar'da kontrol etmek istiyorsanız, PestForm-Google Sheets entegrasyonunu etkinleştirerek form gönderimlerinizin Google Sheets'e eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Hızlıca Formlar Oluşturmaya Başlayın

Statik siteniz ve sayfalarınız için iletişim formunuzu dakikalar içinde oluşturun.

Ücretsiz - Şimdi Deneyin

© 2024 Tüm hakları saklıdır. PestForm

yerli üretim
PestForm - For a form, a large Do not create a Back-End. | Product Hunt